• kontakt@animedlab.pl

Najlepsze zabiegi stomatologiczne, gwarantujące piękne i białe zęby!

Najlepsze zabiegi stomatologiczne, gwarantujące piękne i białe zęby!

Pewnie wiele osób będzie marzyć o tym, by mieć piękne i białe zęby. To marzenie, które chcemy sobie spełnić. Niestety nawet codzienna najbardziej staranna pielęgnacja jamy ustnej może nie przynieść efektów. Często może się okazywać niewystarczająca do tego, by zapewnić sobie piękny efekt.

Wybielanie

Dla wielu osób piękny uśmiech to więcej pewności siebie i urody, ale także wizytówka, którą będzie się można chwalić. Dlatego nie ma się co dziwić, ze obecnie coraz więcej osób decyduje się między innymi na zabiegi, w ramach których dokonuje się wybielania zębów. Popularność takich zabiegów jest coraz większy. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, że wybielanie zębów będzie możliwe tylko u tych osób, które mają całkowicie zdrowe zęby. Obecnie mamy już dostępne różnorakie preparaty, dzięki którym wykonywanie zadań związanych z wybieralniem zębów staje się łatwiejsze i coraz więcej psób będzie chciało z tego korzystać.

stomatologia kraków

Licówki – korygowanie kształtu i koloru zębów Jest to najlepsza metoda, jeśli chce się maskować przebarwienia zębów i korygować kształt. Będzie można między innymi działać odtwarzająco na utracone w skutek wypadku tkanki zęba. Przed laty wiele osób obawiało się stosowania licówek, ale sytuacja obecnie się zmieniła i założenie ich nie wymaga między innymi szlifowania zębów. W ten sposób stały się one na nowo popularne i coraz częściej można się znów z nimi spotykać.

Scaling czyli usuwanie kamienia To bardzo popularny i tani zabieg, dzięki któremu zęby będą się lepiej prezentować. Usuwanie kamienia wykonywane jest w sposób profesjonalny przez doświadczonych lekarzy. Dzięki usuwaniu pozostałości kamienia można oczekiwać, że nasze uzębienie będzie od razu prezentowało się zdecydowanie lepiej. Nie będzie szpecącego osadu, który jak wiadomo wygląda tragicznie i może być dla wielu osób dużym problemem.

Leczenie ortodontyczne - Piezocision

Krzywe oraz nadmiernie stłoczone zęby to rzeczywiście bardzo duży defekt kosmetyczny i powód wielu problemów zdrowotnych. Niestety standardowy czas leczenia aparatem jest obecnie długi i dlatego szuka się innych metod. Mamy również nowoczesny zabieg, który będzie przyspieszał leczenie krzywych zębów i złego zgryzu nawet czterokrotnie.

Udostępnij:

Zobacz